top of page

Thu, Oct 01

|

https://www.zoom.us/join

HAYATIN, EVRENİN ve İNSANIN SIRLARI ( 1 ay toplam 20 saat)

Kimsin? Ne için yaşıyorsun? Yaşam amacın ne? Özgür müsün? Peki mutlu musun? Nereden gelip nereye gidiyorsun? Yaşam oyunun amacı ne? Evren ve yaşam nasıl işliyor? İnsan nedir, ne için yaşar? Başarmak ve mutluluk için ne lazım? Bilgelik nedir? Cevaplar için Pazartesi ve Çarşamba günleri bize katıl.

Registration is Closed
See other events
HAYATIN, EVRENİN ve İNSANIN SIRLARI ( 1 ay toplam 20 saat)
HAYATIN, EVRENİN ve İNSANIN SIRLARI ( 1 ay toplam 20 saat)

Time & Location

Oct 01, 2020, 7:00 PM – 9:30 PM EDT

https://www.zoom.us/join

About the event

Program detaylarını www.kenankolday.com sitemdeki ACADEMIA sayfasından öğrenebilirsin. 4 hafta boyunca her Salı ve Perşembe günleri 2,5 saatlik 8 ders ile toplam 20 saat sürecek program, birbirine bağlı ders konularının yanında içsel çalışmalar, ev ödevleri ve meditasyonları da içeren bir içsel dönüşüm programıdır. 20 yıllık kendi içsel çalışmalarım sonucu hayatın, evrenin, insanın ve ruhsal gelişimin bir haritasını sadece 1 ay içinde öğrenerek daha mutlu, huzurlu ve başarılı bir yaşama adım atabilirsin. Lütfen unutma ki, bu 20 saatlik program uzun bir içsel dönüşüm yolculuğunun sadece giriş kapısı. İstersen Part 2 ve 3 ile daha uzun ve içsel dönüşümü gerçekleştireceğin bir yolculuğa da birlikte çıkabiliriz. 

Ama önce 20 saatlik Part 1'i alman lazım ki bunu almak için de seni önce bu tanıtım programına davet ediyorum.

Tickets

  • AKADEMIA MODERN Ekim sınıfı

    8 derslik program detayı için www.kenankolday.com’da Academia sayfasına bakabilirsiniz. Katılım için academiamodern@gmail.com’dan bana ulaşabilirsiniz.

    TRY 2,000.00

Total

TRY 0.00

Share this event

bottom of page